Bahar_araj درباره نمایش ماضی استمراری در بخش گفت‌وگو
از اول مهر نمایش دوباره ب صحنه میرود؟
۲۱ شهريور ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
باسلام
فرجام سفر طولانی طوبی نمونه ای از ترکیب مفاهیم گناه , عشق , گریز از واقعیت و..... است.کارگردان تلاش ریادی می کنه تا خیلی از مفاهیم رو به صحنه بیاره ولی خب.......
طراحی صحنه خیلی خوب و ایفای نقش بازیگر نقش اول زن خیلی عالی بود.دیدن این تاتر خالی از لطف نیست.
۱۴ شهريور ۱۳۹۳
احمد زروان این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای خانم توسلی خیلی خوب بود. البته مثل همیشه.
۲۰ امرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
م جمشیدی درباره نمایش مشروطه بانو در بخش نقد کاربران
به نظرم عالی بود.
۲۰ امرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من موضوع های انتخاب شده برای اپیزود ها خوب بود و با بازی عالی بازیگران یک نمایش بسیار خوب رو شاهد بودیم !
۱۹ امرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
زهرا بهرامی درباره نمایش پوزه چرمی در بخش نقد کاربران
کار خوبی بود:)
۱۶ امرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
galna درباره نمایش ترانه های محلی در بخش نقد کاربران
این تئاتر متاسفانه تکراری بود از نمایش "ترانه های قدیمی" ، با متنی ضعیف و فضایی کسالت بار و تکراری!
تنها نقاط قوت کار به نظر من، بازی های زیبای علی سرابی، نقش روبرویش، مهتاب نصیر پور و صدای زیبا و حیرت انگیز بهرخ شورورزی بودند.

ودر حیرتم از بهای زیادی که آقای رحمانیان به اشکان خطیبی میدهند!!

من در صحنه آخر نمایش، واقعا نگران اشکان خطیبی شدم ، چرا که از شدت جوی که او را گرفته بود، هر لحظه امکان سکته داشت!
۱۳ امرداد ۱۳۹۳
افسانه لاهوتی و محمد نعمت پور این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
یک سانس یه کم زودتر ممکن نبود یعنی؟! :(
۰۴ امرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
مجید خادم درباره نمایش یوبیتسومه در بخش نقد کاربران
شب گذشته (02/مرداد) به تماشای این اثر نشستم؛ اگه بخوام با نقد شروع کنم، باید - ضمن احترام - از لحن تصنعی و فیلم‌وار بیان بعضی از دیالوگ‌ها توسط خانم بوبانی (مثلاً: بعضی از دیالوگ‌های بیان‌شده بعد بیدارشدن در اثر دیدن کابوس شبانه) بگم که طبیعی‌بودن و باورپذیربودنِ رفتار سایر بازیگرانِ نمایش، در سایر لحظات رو خدشه‌دار می‌کرد؛ همینطور بعضاً داد و فریادهایی که وقوع نابهنگام و - بقولی - یکهویی و بی‌مقدمه اون‌ها در حین اجرا، قابل قبول، منطقی، طبیعی و باورپذیر نبود و وقوع خیلی‌هاش هم، روان مخاطب رو بهم می‌ریخت (ولو اینکه بنظر برسه هدف نویسنده و یا کارگردان محترم، نشون دادن افرادی بوده که هرکدوم به دلیل قرار گرفتن در معرض فشارهای زمان جنگ هشت‌ساله (یعنی: مادر و سمیه) و بعضی از تجربیات تلخ شخصی (یعنی: مادر، سمیه و کاراکتر ارائه‌شده توسط آقای صباغی) ... دیدن ادامه » از نظر روانی افراد نرمالی نبودند) .

صادقانه بگم که با توجه به اینکه من - متأسفانه یا خوشبختانه! - نقدهای نوشته‌شده توسط بعضی از دوستان در تیوال رو مبنای ارزیابی و انتخاب تماشای این نمایش قرار داده بودم، قبل از تماشای اثر، انتظار گذاشتنِ زمان برای تماشای اثرِ بمراتب برجسته‌تر و عمیق‌تری رو داشتم که متأسفانه برآورده نشد و احساس کردم که بعضی از نقدها - ضمن احترام - اغراق‌آمیز و نه‌چندان پخته بودند؛ اما مجموعاً و به نسبت هزینه‌ نسبتاً مناسبی که انجام شد، اثر قابل قبولی بود .

نهایتاً از همه عوامل این نمایش، و بویژه، بازی مجموعاً روان و تأثیرگذار همه نقش‌آفرینان ممنونم و امیدوارم در آینده، آثار عمیق‌تر و پرمحتواتری رو از کارگردان محترم شاهد باشم .
۰۳ امرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
فرشاد سلیمانی درباره نمایش دن کامیلو در بخش گفت‌وگو
پیشنهاد میکنم حتما ببینید...
بازی ها فوق العاده بود...
بالاخره بعد از مدت ها راضی از سالن برگشتم...
1 خدا قوت جانانه به کلیه عوامل این نمایش...
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
1 موضوع بسیار کلیشه ای...
نمایش هیچ چیز برجسته ای نداشت که بشه ازش دفاع کرد!!!
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
فرشاد سلیمانی درباره نمایش پوتین ها در بخش گفت‌وگو
موضوع بسیار جالبی داشت...
مخصوصا نشان دادن 3 سرنوشت از 1 داستان بطور همزمان...
علیزاده این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
Masood درباره نمایش هانتد در بخش گفت‌وگو
واقعاً پنج اجرا کمه! بنده تازه متوجه شدم تا برنامه ریزی کنم بیام تهران، مهلت اجرا تموم شده، لطفاً تمدید بشه. مرسی
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
آفتاب درباره نمایش هانتد در بخش نقد کاربران
خیلی خوشحالم که اولین اجرای این تئاتر رو دیدم. چرا که که می شد دریافت این کار و کارگردان و تیم جوان، که مشخصا با امکانات محدود چنین روند رو به رشدی را طی کرده اند، در اجراهای آتی کم نقص تر خواهند شد، بنابراین امیدوارم این نمایش روزهای بیشتری بر صحنه ی تئاتر شهر باقی بماند تا به بلوغ هرچه بیشتر برسد.
مرسی.

رعنا جمالی و baharinbahar این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
سارا صاد درباره نمایش هانتد در بخش گفت‌وگو
پس چرا پیش فروش شروع نمیشه!!؟؟
mostafa bm و مینا کیان این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
manimoon درباره نمایش هانتد در بخش گفت‌وگو
منم کاملاً موافقم که این کار باید تمدید بشه
یا لااقل چند تا اجرا هم توی تیر داشته باشه.

manimoon..
رعنا جمالی ، mostafa bm ، baharinbahar و مینا کیان این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
آرش درباره نمایش هانتد در بخش گفت‌وگو
با سلام

با این اثر نمایشی در سایت تیوال آشنا شدم. با خوندن ** گفتنی است این نمایش، برگزیده ی جشنواره امید بوده و در همین راستا به اجرای عموم در مجموعه تئاترشهر دست یافته‌است ** در اون سایت، به نظرم رسید تماشای چنین کاری خالی از لطف نیست. دست کم برای این که تا حدودی با حال و هوای جوان ترها آشنا شد.
با علم به وجود محدودیت های گوناگون در برنامه ریزی اجرای آثار، این انتظار وجود دارد که در زمان بندی اجرای کارهای این چنینی، با توجه به قشر غالب مخاطبین آنها، مناسب ترین زمان برگزیده شود. بدین صورت به هدف اصلی اجرا دادن در چنین سالنی، که ایجاد انگیزه و حمایت از جوانان فعال در این زمینه است، نزدیک تر خواهیم بود.
در شرایط کنونی پیشنهاد می شود پس از پایان امتحانات دانشگاه ها، این اثر چند روز دیگر اجرا رود.

کاربران گرامی
در صورت تمایل، برای کمک به تصمیم گیری ... دیدن ادامه » بهتر مسئولین، به گزینه‌ها پاسخ دهید.

با سپاس
» تا ۲ پاسخ


۱۶ خرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
baharinbahar درباره نمایش هانتد در بخش گفت‌وگو
ببینید من اومدم بگم هنوز شروع نشده لطفن تمدید بشه ! آخه 5 روز اونم تو خرداد اونم تو اوج امتحانات دانشجوها ! خب معلومه اینجوری خیلی ها نمی تونن این نمایش رو ببینن :( لطفا به فکر باشین و ی تایمی برای تمدید در نظر بگیرین خواهشا !!!! آفرین ب شما عوامل تیاترشهر عزیز :)
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
آنتراکت بی آنتراکت
در پنج ایپزود خوب اجرا شد علاوه بر لذت سرگرم کننده بودن که این به تنهایی موفقیت بالایی است می توان این ویژگی ها را برشمرد:

متن و دیالوگ نویسی ساده است اما نویسنده (ژان میشل ریب) که یکی از کاراکترها هم نام خود اوست سعی دارد به روانکاوی شخصیت های هر داستان بپردازد. وجه اشتراک هر پنج اپیزود دقت در چگونه بودن و چگونه زیستن فرد است. اینکه خود را باور دارد یا کس دیگری را. اینکه در فکرش چه می گذرد. شخصیت مورد علاقه اش یا ایده آلش چیست. قرار بوده چه بشود و چقدر با آنچه نیست یا ندارد فاصله دارد؟ در یک جمله «او چه کسی است و چه کسی دوست دارد باشد؟» یا «هدف او از بودنش چیست؟ برای هدفش چه می کند؟» نویسنده در داستان ها این پرسش ها و این روانکاوی ها را به نمایش می گذارد چنانکه در داستان چهارم ژاک دوست دارد به اندازه برادرش ژان باهوش باشد یا در ایپزود ... دیدن ادامه » دوم هر دو شخصیت باب و آلفردی که با زمینه ذهنی از اتفاقی که دارند دوست ندارند دیگری او را باب و آلفرد صدا بزند.

نورپردازی، طراحی لباس و طراحی صحنه که از عکس های متحرک ساخته شده، هر سه فضای داستان را به نحو احسنت ملموس کرده است. کارگردانی کار قابل تقدیر است.

آهنگ سازی بی نظیر است و حضور خوش رنگ آشا محرابی در این بخش بسیار خوب از آب در آمده.

آشا محرابی در سه اپیزودی که در نمایش حضور دارد نشان می دهد که هنر بازیگری را به خوبی بلد است. حرکت ها، دیالوگ گویی، حس اجرا، لب زدن با آهنگ، هماهنگی و همه چیز عالی، پیوسته و دقیق است. بازی سینا رازانی گرچه کمی اگزجره و درشت و با صدایی بیش از حد پرحجم بود ولی انرژی خوبش اجرا را گرم می کند. دو بازیگر دیگر هم به نسبت دیالوگ و فضای کمتری که دارند، خوب هستند.

این نمایش صحنه های به یادماندنی زیادی دارد، اما اپیزود آخر و بازی موزون و هماهنگ آشا محرابی با ترانه های انرژی بخش این اپیزود که در نقش رؤیای آرایشگر که برای چند دقیقه فرصت کرده تا به آن فکر کند بسیار دیدنی بود. و ایده کارگردانی در لحظه ای که این رؤیا از فکر آرایشگر (صحنه) خارج می شود خیلی خوب بود چنانکه در پوستر کار هم این فرصت کوتاه پرداختن به رؤیاهای خوب نشان داده شده است.

آفرین آفرین :d
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳
رعنا جمالی و زینب رضایی این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
خوب بود
از همه نظر خوب بود
حس نمایش رو خیلی خوب بهم منتقل کرد
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
مجید خادم درباره نمایش قصه ظهر جمعه در بخش نقد کاربران
دیشب پنجشنبه (11/اردیبهشت) به تماشای این اثر نشستم .

- همونطور که اکثر دوستان، در زیر اشاراتی داشتن - از نگاه من هم، روایتی بود بی‌پرده و مقرون به واقعیت، از یک خانواده طبقه متوسط (یا پایین‌تر از متوسط) در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد شمسی؛ اتمسفری که اگرچه از حیث بعضی ادبیات و کلمات و بعضی از سَکَنات، برای من چندان ملموس نبود، اما بهرحال، جوی بود که دستکم برای ما دهه‌شصتی‌ها، اصلاً ناآشنا نیست. قصد تکرار مکررات رو ندارم؛ بنابراین بسنده می‌کنم به تشکری صمیمانه و یک " خسته نباشید " از صمیم قلب، به تک‌تک دوستان مستعد و غالباً جوانی که مطمئنم اگر بهشون میدون داده بشه که دیده بشن و خودشون هم تلاش کنن - برخلاف بعضی از بازیگرنماهای بادکنک‌صفت و چهارصباحی یکی-دو دهه اخیر سینمای کشور - کاملاً بی‌نیاز از چشم رنگی و بینی به‌کَرات عمل‌شده و لب‌های ... دیدن ادامه » بوتاکسی و ...، اکثرشون حرفای زیادی در عرصه تئاتر و سینما برای گفتن خواهند داشت .

ضمناً، با نهایت احترام به نظر بعضی دوستانِ ظاهراً متخصصی که این نمایش رو بی‌هدف و ... توصیف کرده بودن، باید بگم: من - غیر متخصص و بی‌ادعا در زمینه امور سینمایی، اما همیشه پیگیر - هم، توی هر اثر سینمایی، یا نمایشی - بسیار سختگیرانه‌تر از نُرم معمول - به دنبال پیام و هدف مشخصی هستم؛ چون دوست دارم احساس کنم زمان و هزینه‌ای که کردم، به هدر نرفته؛ ولی در مورد این اثر خاص، مطابق اصطلاحی که در حوزه مارکتینگ (مشخصاً تحت حوزه تبلیغات) در مورد برخی سناریوهای تبلیغاتی، معمول هست، این اثر رو بُرشی از زمان (Slice of Life) می‌دونم و هدف از اون رو، یک تلنگر نوستالوژیک - و نه بیشتر -؛ یعنی به زعم من، بخش زیادی از انرژی نویسنده و کارگردانِ جزئی‌نگر این اثر، صَرف این شده بود که اثری خلق بشه که با کمترین " گاف " ممکن، مخاطب آشنا با فضای اوایل دهه هفتاد شمسی رو، برای 70 دقیقه هم شده، با خودش همراه کنه و برگردونه به حدود دو دهه و اَندی قبل، و احتمالاً هدف اولیه هم، این نبوده که پیام خاصی رو منتقل کنه؛ با این تفاسیر، نظر همه دوستان قابل احترام هست .

مجدداً از همه دست‌اندکاران این اثر، تشکر و قدردانی و برای تک‌تکشون آرزوی کامیابی روزافزون دارم .
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳
رعنا جمالی این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
karina salarkia درباره نمایش قصه ظهر جمعه در بخش نقد کاربران
کار جالبی یه برش از زندگی واقعی که توی یک ساعت نمایش داده می شه همراه با خنده ها و ناراحتی ها داخل یه دکور عالی از دهه 70
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳
مجید خادم ، رعنا جمالی و karina salarkia این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
رعنا جمالی درباره نمایش دن کامیلو در بخش گفت‌وگو
مدت: ۲۰۰۰۰ دقیقه ؟؟؟!!!! :-0 :-|
:-)))
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
ارغوان لسانی و سامان سهیلی این را خواندند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
فوق العاده بود. اصلا متوجه گذر زمان نشدم. واقعا خسته نباشید.


۲۹ فروردين ۱۳۹۳
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا عالی بود
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا زیبا بود،
استفاده از موسیقی های فوق العاده در قسمت های مختلف اجرا بی نظیر بود،
طنز تلخ،
اجرای فوق العاده بازیگران،مخصوصا خود کارگردان،
پیشنهاد می کنم حتما ببینید
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
خوشحالم که عکاسی این کار خوب با من بود.....علی احمدی کارگردانی جوان و با استعداد هست که در اینده درخشش بیشترش رو حتما میبینیم.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان
آیا بلیت این کار در گیشه هم به فروش میرسد؟ اگر روز اجرا به گیشه مراجعه بشه میشه خریداری کرد؟
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
عالی بود...
عالی
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
با دیدنش خیلی حالم خوب شد...!
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
صفحه 1 از 522
تبلیغات سایت
سامانه ارسال پیامک مجموعه تئاتر شهر با شماره 30006880 آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما تماشاگر محترم است